Stiri din -Miercuri, 26 Iunie 2013, Ora 15:30

Primarul din Ulmi declarat incompatibil de Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie

Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie a respins marţi, 25 iunie 2013, recursul făcut de primarul comunei Ulmi, Petre Nicolae, care se judecă încă din 2011 cu Agenţia Naţională de Integritate pentru că aceasta l-a declarat incompatibil pe funcţie. La vremea aceea Petre Nicolae era viceprimar în cadrul Primăriei comunei Ulmi din judeţul Giurgiu. În [...]

Citeste articolul integral pe: StiriGiurgiu.ro

-->

 

 

Comentarii

O SA LUPTE PINA LA CAPAT SI O SA ARATE LA TOTI PROSTI CUM O SARAMINA IN CONTINUARE PRIMAR

Adaugat Sambata, 03 August 2013 de gainita (Guest)
Adauga un comentariu
Adauga un comentariu

Alte stiri din "Stiri Locale"

Box. Crişan Alin şi Lucian Mardare, locul I la Memorialul „Petru Ghiurcă”

Miercuri, 27 aprilie, s-a desfăşurat la Târgu Mureş a VI-a ediție a  Memorialului „Petru Ghiurcă” la box, competiție la care au participat sportivi de la cluburile CSM Cluj, CS Zalău, Torpedo Zărnești, Voința Cluj, Universitatea Cluj, Univers Cluj, BC Gilău, CS ″Florin Bordi″ Box Turda, CSM Câmpia Turzii, Stejarul Daneș, CSM Brașov, Artrom Slatina și Ring Box Târgu Mureș. 

Duminica, 01 Mai 2016, Vizualizari: 16
 

Potaissa Turda- HC Odorhei 36-28 (16-14)

Un fleac, i-au învins a doua oară! Potaissa Turda a dispus de HC Odorhei şi e în semifinale

Duminica, 01 Mai 2016, Vizualizari: 8
 

Lumina Sfântă de la Ierusalim adusă de Irimie și Lojigan la Turda și Câmpia Turzii

Înaltpreasfințitul Părinte  Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului a ales ca în acest an, cei ce vor duce Lumina Sfântă de la Ierusalim în Turda și Câmpia Turzii să fie Mircea Irimie și Dorin Lojigan.

Duminica, 01 Mai 2016, Vizualizari: 13
 

Împreună pentru comunitatea noastră, un proiect ajuns la final (video)

Asociația pentru Promovarea Incluziunii Sociale (APIS), în calitate de promotor de proiect, în parteneriat cu primăria Luna și Școala Gimnazială Luna, a prezentat joi, 28 aprilie, proiectul “Împreună pentru comunitatea noastră”, un proiect ajuns la final.

Duminica, 01 Mai 2016, Vizualizari: 12
 

Cel ce vrea să se mîntuiască, cu întrebarea să călătorească

Scrisoare pastorală la Învierea Domnului a ÎPS Andrei, Arhiepiscop al Vadului, Feleacului şi Clujului, Mitropolit al Clujului, Maramureşului şi Sălajului Iubiţi credincioşi, La Crăciun stăruiam asupra responsabilităţii pe care o avem faţă de educarea tinerilor. Acum, la Paşti, voi sublinia faptul că avem o mare îndatorire de a-i cinsti pe bătrînii noştri bunici şi părinţi […]

Sambata, 30 Aprilie 2016, Vizualizari: 17
 

Carti in format electronic pentru tine

Alte stiri din ziarul "StiriGiurgiu.ro"

Info Util

Curs EUR 1 Euro 4.4774 lei
Curs USD 1 Dolar SUA 3.9348 lei
Curs GBP 1 Lira sterlina 5.7369 lei

» Curs valutar detaliat

Vremea in Bucuresti
Bucuresti,
, Romania

In general: Cer, in general, innorat
Temperatura: 17°C

» Vremea in alte zone

Horoscop Sagetator
Sagetator,
(22.11 - 20.12)

CARIERA: Daca veti continua sa va apucati de mai multe lucruri in acelasi timp, cu...

» Horoscop pentru toate zodiile

Va recomandam


Va recomandam 

Newsletter

Introduceti aici adresa dumneavoastra de email pentru a primi noutati de la noi:

SONDAJ DE OPINIE

Cine credeți că ar fi cel mai bun Primar General al Capitalei?
Gabriela Vrânceanu-Firea
Cristian Bușoi
Călin Popescu-Tăriceanu
Nicușor Dan

Vezi rezultate | Arhiva sondaje

 
Copyright © 2004 - 2012 PresaOnline.com - Romania
Pagina generata in 0.202s
Articolele si imaginile stirilor care NU au ca sursa "Presaonline.com" sunt © Copyright-ul ziarelor din care au fost preluate.
PresaOnline.com nu raspunde pentru continutul ziarelor, preluat in limita impusa de lege.