Stiri din - Sport

Vineri, 19 Mai 2017, Ora 22:24

S-a stabilit arbitrul finalei Cupei Ligii

Arbitrul Radu Petrescu va conduce la centru finala Cupei Ligii, dintre Dinamo şi ACS Poli Timişoara, meci programat sâmbătă, informează site-ul frf-cca.ro.

Citeste articolul integral pe: feedproxy.google.com

-->

Comentarii

Adauga un comentariu

Alte stiri din "Sport"

Sport - Concluzia lui Contra după prima mare surpriză a sezonului: "Din 10 astfel de meciuri vom câştiga nouă! Sper că am lăsat golurile pentru Bilbao!"

Dinamo - FC Botoşani 0-1. Trupa moldavă a produs prima mare surpriză a campionatoului după ce a trecut de Dinamo pe Naţional Arena, după o partidă începută excelent de gazde, care au ratat mai multe ocazii clare de gol.

Duminica, 23 Iulie 2017, Vizualizari: 66

Sport - "Am avut noroc în prima repriză, ne-am bucurat că am intrat cu 0-0 la pauză!" Moldovenii, sinceri după o victorie care nu părea posibilă. Ce au declarat eroul Golofca şi antrenorul Costel Enache

FC Botoşani a reuşit marea surpriză a începutului de sezon în Liga 1 şi a dat lovitura pe terenul lui Dinamo, la capătul unui meci pe care echipa lui Cosmin Contra l-a dominat foarte clar în prima parte. Moldovenii au dat lovitura în a doua jumătate a reprizei a doua, prin Cătălin...

Duminica, 23 Iulie 2017, Vizualizari: 49

Sport - "Am ratat mult! Din 10 astfel de meciuri, castigam 9!" Anuntul facut de Contra despre Albin

Steaua - Viktoria Plzen se vede la ProTV, marti, ora 20:30. Bucurati-va de fotbal!

Duminica, 23 Iulie 2017, Vizualizari: 35

Sport - "Am avut multa sansa!" Declaratia incredibila a lui Costel Enache dupa ce a invins-o pe Dinamo

Sport - "Nu trebuia sa pierdem!" Prima reactie a dinamovistilor dupa infrangerea cu Botosani

Duminica, 23 Iulie 2017, Vizualizari: 32

Sport - "Astazi nu trebuia sa pierdem!" Prima reactie a dinamovistilor dupa infrangerea cu Botosani

Duminica, 23 Iulie 2017, Vizualizari: 40

Sport - O "guriţă" de fotbal închisă de Golofca! Dinamo pierde cu FC Botoşani, 1-0 pe Arena Naţională, şi se pregăteşte pentru Bilbao cu o repriză încântătoare şi alta cu prea multe minusuri

Dinamo - FC Botoşani, ora 21:00, este ultimul meci al zilei în Liga 1 şi ultima repetiţie pentru elevii lui Contra înaintea meciului cu Athletic Bilbao din turul 3 preliminar al Europa League.

Duminica, 23 Iulie 2017, Vizualizari: 54

Sport - Declaratia neasteptata a lui Cristiano Ronaldo! A recunoscut in premiera acest lucru despre Messi

Starul celor de la Real Madrid l-a elogiat pe marele sau rival.

Sport - LIVE BLOG | Dinamo - FC Botoşani 0-1. Golofca deschide scorul, apoi loveşte bara! Anton revine în alb şi roşu, Nemec continuă seria ratărilor