Stiri din - SportVineri, 19 Mai 2017, Ora 21:56

EXCLUSIV | Fotbalistul român, care a promovat în Serie A cu Verona, aşteaptă o "ofertă" specială. Deian Boldor: "Cel mai frumos lucru care mi se poate întâmpla: să fiu chemat la naţională"

EXCLUSIV | Fotbalistul român, care a promovat în Serie A cu Verona, aşteaptă o "ofertă" specială. Deian Boldor: "Cel mai frumos lucru care mi se poate întâmpla: să fiu chemat la naţională"

Am putea spune că este sezonul tinerilor. După bucuria fără margini a campionilor lui Hagi de la FC Viitorul, a urmat o nouă petrecere, dar peste hotare, la care a contribuit un alt tânăr jucător român. Fundaşul de 22 de ani Deian Boldor, alături de echipa Hellas Verona, vor lua cu...

Citeste articolul integral pe: feedproxy.google.com

-->

 

 

Comentarii

Adauga un comentariu
Adauga un comentariu

Alte stiri din "Sport"

Europa ne umple stadioanele! Asistență fantastică la meciurile echipelor românești + Sume fabuloase încasate de cluburi

Sport - Europa ne umple stadioanele! Asistență fantastică la meciurile echipelor românești + Sume fabuloase încasate de cluburi

Fotbalul românesc n-a murit. Trăieşte şi continuă să producă multă pasiune în rândul oamenilor care iubesc acest sport. Cel mai bun argument e interesul uriaş pe care meciurile din cupele europene ale echipelor noastre din această săptămână l-a stârnit printre microbişti. FCSB, Dinamo, Craiova, Astra şi Viitorul vor evolua, toate, pe teren propriu: azi, mâine şi poimânie. ...

Marti, 25 Iulie 2017, Vizualizari: 55
 

Europa ne umple stadioanele! Asistență fantastică la cele 5 meciurile echipelor românești + Sume fabuloase încasate de cluburi

Sport - Europa ne umple stadioanele! Asistență fantastică la cele 5 meciurile echipelor românești + Sume fabuloase încasate de cluburi

Fotbalul românesc n-a murit. Trăieşte şi continuă să producă multă pasiune în rândul oamenilor care iubesc acest sport. Cel mai bun argument e interesul uriaş pe care meciurile din cupele europene ale echipelor noastre din această săptămână l-a stârnit printre microbişti. FCSB, Dinamo, Craiova, Astra şi Viitorul vor evolua, toate, pe teren propriu: azi, mâine şi poimânie. ...

Marti, 25 Iulie 2017, Vizualizari: 53
 

"A alergat, s-a zbătut, a marcat, a făcut tot ce pot să cer de la un atacant!" Claudiu Niculescu, laude pentru un fost jucător al FCSB-ului după victoria cu Astra

Sport - "A alergat, s-a zbătut, a marcat, a făcut tot ce pot să cer de la un atacant!" Claudiu Niculescu, laude pentru un fost jucător al FCSB-ului după victoria cu Astra

Claudiu Niculescu e unul dintre cei mai în vogă antrenori români ai momentului, iar meciul câştigat de FC Voluntari luni seară, 3-1 cu Astra, arată că performanţele ilfovenilor din ultima perioadă nu au fost întâmplătoare.

Luni, 24 Iulie 2017, Vizualizari: 30
 

"A alergat, s-a zbătut a marcat, a făcut tot ce pot să cer de la un atacant!" Claudiu Niculescu, laude pentru un fost jucător al FCSB-ului după victoria cu Astra

Sport - "A alergat, s-a zbătut a marcat, a făcut tot ce pot să cer de la un atacant!" Claudiu Niculescu, laude pentru un fost jucător al FCSB-ului după victoria cu Astra

Claudiu Niculescu e unul dintre cei mai în vogă antrenori români ai momentului, iar meciul câştigat de FC Voluntari luni seară, 3-1 cu Astra, arată că performanţele ilfovenilor din ultima perioadă nu au fost întâmplătoare.

Luni, 24 Iulie 2017, Vizualizari: 41
 

"S-a văzut că am jucat patru meciuri în 11 zile!" Edi Iordănescu a găsit explicaţiile pentru eşecul cu FC Voluntari. Ce a declarat

Sport - "S-a văzut că am jucat patru meciuri în 11 zile!" Edi Iordănescu a găsit explicaţiile pentru eşecul cu FC Voluntari. Ce a declarat

Astra a pierdut cu FC Voluntari, la Ploieşti, ultimul meci înaintea dublei cu Oleksandria, din turul al treilea preliminar al Europa League. Învins destul de clar de Claudiu Niculescu, 3-1, Edward Iordănescu a găsit câteva explicaţii pentru eşec şi a refuzat să vorbească despre...

Luni, 24 Iulie 2017, Vizualizari: 74
 

Balaur şi Balauru l-au învins pe Balaure. FC Voluntari - Astra 3-1, după un meci dominat în mare parte de echipa lui Claudiu Niculescu

Sport - Balaur şi Balauru l-au învins pe Balaure. FC Voluntari - Astra 3-1, după un meci dominat în mare parte de echipa lui Claudiu Niculescu

FC Voluntari - Astra, ora 21:00, este meciul care închide etapa a doua din Liga 1. Cele două formaţii s-au întâlnit în finalul sezonului trecut, în finala Cupei României. Câştig de cauză a avut atunci echipa pregătită de Claudiu Niculescu.

Luni, 24 Iulie 2017, Vizualizari: 63
 

EXCLUSIV | "Cine eşti tu, Stoicane, să faci ce vrei la echipă?". Scandal uriaş la CSM Poli Iaşi după ultimul meci. Ghete, sticle de apă şi un scaun au zburat în vestiar după un conflict între Flavius Stoican şi un jucător

Sport - EXCLUSIV | "Cine eşti tu, Stoicane, să faci ce vrei la echipă?". Scandal uriaş la CSM Poli Iaşi după ultimul meci. Ghete, sticle de apă şi un scaun au zburat în vestiar după un conflict între Flavius Stoican şi un jucător

Vestiarul echipei CSM Poli Iaşi a fost scena unui scandal imens la finalul meciului cu Gaz Metan Mediaş, desfăşurat duminică după-amiază pe stadionul "Emil Alexandrescu" din Iaşi şi încheiat la egalitate, scor 0-0. Nemulţumit de fapul că a fost ţinut pe banca de

Luni, 24 Iulie 2017, Vizualizari: 44
 

EXCLUSIV | "Cine eşti tu, Stoicane, să faci ce vrei la echipă?". Scandal uriaş la CSM Poli Iaşi, după ultimul meci. Ghete, sticle de apă şi un scaun au zburat în vestiar după un conflict între Flavius Stoican şi un jucător

Sport - EXCLUSIV | "Cine eşti tu, Stoicane, să faci ce vrei la echipă?". Scandal uriaş la CSM Poli Iaşi, după ultimul meci. Ghete, sticle de apă şi un scaun au zburat în vestiar după un conflict între Flavius Stoican şi un jucător

Vestiarul echipei din Copou a fost scena unui scandal imens la finalul meciului cu Gaz Metan Mediaş. Nemulţumit de fapul că a fost ţinut pe banca de rezerve, dar mai ales de faptul că a fost acuzat de către antrenorul Flavius Stoican că joacă la alibi, fostul căpitan al echipei, Ovidiu...

Luni, 24 Iulie 2017, Vizualizari: 50
 

LIVE SCORE | FC Voluntari - Astra 3-1. Marinescu şi Tudorie înscriu în trei minute

Sport - LIVE SCORE | FC Voluntari - Astra 3-1. Marinescu şi Tudorie înscriu în trei minute

FC Voluntari - Astra, ora 21:00, este meciul care închide etapa a doua din Liga 1. Cele două formaţii s-au întâlnit în finalul sezonului trecut, în finala Cupei României. Câştig de cauză a avut atunci echipa pregătită de Claudiu Niculescu.

Luni, 24 Iulie 2017, Vizualizari: 71
 

"El nu joacă fotbal! Se bucură, are suflet de copil!" Detalii neştiute despre Gicu Grozav: "Îi va fi foarte greu să fie un profesionist desăvârşit"

Sport - "El nu joacă fotbal! Se bucură, are suflet de copil!" Detalii neştiute despre Gicu Grozav: "Îi va fi foarte greu să fie un profesionist desăvârşit"

Invitat la emisiunea ProSport LIVE, antrenorul Adrian Falub a vorbit despre problemele de adaptare pe care mijlocaşul Gicu Grozav, 26 de ani, le-a întâlnit la echipele pentru care a evoluat de-a lungul carierei.

Luni, 24 Iulie 2017, Vizualizari: 43
 

Alte stiri din ziarul "feedproxy.google.com"

Info Util

Curs EUR 1 Euro 4.5656 lei
Curs USD 1 Dolar SUA 3.9166 lei
Curs GBP 1 Lira sterlina 5.1064 lei

» Curs valutar detaliat

Vremea in Bucuresti
Bucuresti,
Bucuresti, Romania

In general: Cer senin
Temperatura: 20°C

» Vremea in alte zone

Horoscop Fecioara
Fecioara,
(22.8 - 21.9)

CARIERA: Sunteti foarte muncitoare si constiincioasa, atenta la fiecare detaliu, de o...

» Horoscop pentru toate zodiile

Va recomandam


Va recomandam 

Newsletter

Introduceti aici adresa dumneavoastra de email pentru a primi noutati de la noi:

SONDAJ DE OPINIE

Considerati ca in Romania in procesul de justitie se fac abuzuri?
Da
Nu
Nu stiu

Vezi rezultate | Arhiva sondaje

 
Copyright © 2004 - 2012 PresaOnline.com - Romania
Pagina generata in 0.114s
Articolele si imaginile stirilor care NU au ca sursa "Presaonline.com" sunt © Copyright-ul ziarelor din care au fost preluate.
PresaOnline.com nu raspunde pentru continutul ziarelor, preluat in limita impusa de lege.